5 проблем, з якими можуть стикнутися власники басейнів

Опублікував admin 22.07.2019 0 Коментар Статті - все для басейну,

Як же приємно інколи розслабитись і провести час у чистій та прозорій воді басейну. Проте часто її каламутність, позеленіння або ж неприємний запах може все зіпсувати. Як цього уникнути та не зіпсувати собі відпочинок? Про це і поговоримо! 

 

 

 

 

Проблема №1.  Каламутна вода. Брудною вона не здаєтся, але і прозорою її не назвеш. Помутніння води найчастіше викликає недостатня фільтрація, погана дезінфекція, некоректний рівень РН або висока концентрація цианурової кислоти.

 


 

Щоб вирішити цю проблему, для початку потрібно визначити причину. 

Одразу перевірте справність роботи фільтрувальної системи. Фільтр і якісний чистий пісок - першорядне рішення для усунення каламутності води. Якщо пісок забруднився, або ж «скам'янів», спробуйте промити фільтр, якщо пісок вже давно не змінювався - варто замінити його. Через деякий час вода стане чистішою і каламутність зникне.

 

Після цього спеціальним тестером перевірте рівень рН.

 

Оптимальне значення - 7,2-7,6. Високий або низький рН води блокує дію дезінфектанту.

 

Вирішення проблеми: вирівнювання  рН, в залежності від його показника за допомогою препарату рН мінус або рН плюс.

 

Недостатня і не регулярна дезінфекція також може привести до «молочного» відтінку води. Зробіть шокове знезараження, тому що існують мікроорганізми, які звикають до дії тривалого хлору, і профільтруйте воду.

 

Ще одна причина помутніння води може бути викликана високим вмістом цианурової кислоти.

 

Цианурова кислота - це тип хімічної сполуки, так званого триазина, що означає, що він містить три атома азоту і три атоми вуглецю. Інші триазини включають поліуретанові смоли, гербіциди та дезінфікуючі засоби. Цианурова кислота є попередником цих речовин. 

 

Її висока концентрація призводить до «блокування» дії дезінфектанту і нестабільності показника рН, що може викликати зростання водоростей і бактерій.

 

 

 

Ідеальний рівень цианурової кислоти в басейні 30-50 мг/л.

 

Якщо її рівень піднімається вище 100 мг/л, ви можете навіть неправильно виміряти точну кількість хлору.

Вміст стабілізатора можна виміряти тестером для басейну в домашніх умовах.

 

 

Проблема №2. Позеленіння води. У разі, якщо вода в басейні стала зелена і каламутна, то причина цього - погана дезінфекція та утворення колоній водоростей. Перевірте роботу фільтра, відрегулюйте рівень рН, зробіть шокове знезараження і додайте спеціальний препарат для знищення водоростей - альгіцид.

 


 

 

Проблема №3. Якщо ж вода стала зеленою, але прозорою, то причиною може бути високий вміст іонів міді в джерелі води наповнення басейну. У цьому випадку перед хлоруванням  додайте препарат «Metall Ex», для того, щоб вода не поміняла колір на коричневий, іржавий після вступу в реакцію з дезінфектантом.

 


 

 

Проблема №4. Якщо колір води змінився на коричневий, червоний або чорний, швидше за все, це сталося через окислення марганцю або заліза. У цьому випадку також рекомендуємо застосувати препарат «Metall Ex», добре профільтрувати воду і  додати флокулянт.

 


 

                

 

Проблема №5.  Неприємний запах води. Недостатня дезінфекція, високий або низький рівень рН, утворення водоростей, використання побутових миючих засобів  - все це може призвести до виникнення затхлого запаху води, подразнення очей, шкіри і т.д.

 


 

 

Завжди слідкуйте за станом води у своєму басейні за допомогою тестерів. Підтримуйте всі значення в нормі, при будь-яких відхиленнях – відрегулюйте, і зможете уникнути цих неприємних проблем.

Залишити коментар

Loading...