Активний кисень - безхлорна хімія для басейнів

Опублікував admin 31.03.2019 0 Коментар

Якісна очистка і дезінфекція – основне завдання для будь-якого власника басейну.  Сучасний ринок пропонує безліч препаратів, починаючи з традиційного хлору та закінчуючи щадними засобами для очищення басейнів без хлору.

Хімія для басейнів без хлору є альтернативним способом знезараження. Вона володіє всіма необхідними дезінфікуючими властивостями, і при цьому не робить агресивну дію на шкіру, очі, волосся і не викликає алергії.

 

За допомогою безхлорної хімії можна:

- провести ефективну шокову дезінфекцію;

- запобігти зростанню водоростей;

- освітлити воду / усунути каламутність;

- стабілізувати жорсткість;

- перешкодити подальшому зростанню бактерій, грибків і вірусів.

Реагенти на основі активного кисню вважаються м'якими за дією. У той самий час окислювальні процеси, які відбуваються при використанні активного кисню, згубно впливають на патогенні мікроорганізми та запобігають утворенню бактеріальних нальотів і водоростей.

Активний кисень можна використовувати з препаратами на основі хлору наприклад,  для шокової обробки, якщо це потрібно.

Асортимент активного кисню.

 Таблетки активного кисню та інші види без хлорної хімії можна поділити на:

 • діючі вузького направлення - знищують хвороботворні організми;
  • багатофункціональні  - знезаражують воду, освітлюють та запобігають появі водоростей, попереджають виникненню вапняного осаду та стабілізують жорсткість;

  Як і інша хімія для басейну, засоби на основі активного кисню є в таблетках, гранулах або рідкій формі. Всі вони однаково добре виконують завдання знезараження води. 

   

  Вибір форми активного кисню (в таблетках, рідина або гранули) залежить від вподобань клієнта, наявного обладнання для басейну та обсягу води. Наприклад, каністри з рідкої хімією зручні для великих басейнів з автоматичними станціями дозування, а ось гранули (в пакетах) зручні для невеликих басейнів - до 20-30 кубів. 

  Залишити коментар

  Loading...