Аптечка в лазні

Опублікував admin 29.10.2018 0 Коментар

Чи потрібна аптечка в лазні? Звичайно потрібна, і не сперечайтеся! У всіх громадських  саунах, вона має бути в обов'язковому порядку.

У лазні, коробка з медичними препаратами потрібна не менше ніж в автомобілі. Якщо ви власник парної, то вам так само, варто задуматися про можливі непередбачувані випадки. Адже до вас в гості напевно приходять друзі, знайомі та не всі з них є постійними відвідувачами лазні, не всі розуміють усієї сили, мощі банного світу.

Банні процедури - мають великий вплив на організм людини. Але гаряча вода, банний жар, розпечене залізо печі можуть призвести до нещасного випадку.

Навіть з бувалими банщиками часом трапляються неприємності, наприклад опіки. А новачки через незнання можуть не тільки обпектися, але й отримати тепловий удар. Навіть непритомність в лазні не рідкість. Трапляються різні неприємності в банному світі.

Оперативно надавши першу допомогу ви можете врятувати чиєсь здоров'я, а може і життя. А коли під рукою нічогісінько немає? Чим надавати допомогу? Ось тому аптечка необхідна.

Де вона повинна знаходитись? В чистому і сухому місці, де не дуже жарко і волого. Це може бути: передбанник, веранда, або кімната відпочинку.

Що повинно знаходитися в аптечці?

Вміст банної скриньки з медичними препаратами не сильно відрізняється від традиційних стандартів. Єдиним доповненням можуть бути ті лікарські препарати, які постійно приймають члени вашої родини. Раджу написати список тих ліків, які ви покладете для надання допомоги в шафку, і наклеїти його на внутрішню сторону дверцят. Повірте, в екстрених випадках не відразу збагнеш, що слід взяти з шафи, і чи воно там є.

Необхідні препарати: 

              

-  Валідол, валокордин, корвалол, валеріана - це заспокійливі засоби при  серцебитті.                                                         

- Перекис водню, йод, марганцівка, борна кислота - це антисептики, які попереджають загнивання ран, опіків, порізів.

- Синтоміцинова мазь, мазь «Рятувальник» – їх використовують при опіках, для змазування невеликих ран і тріщин на шкірі.

- Анальгін, аспірин - жарознижуючі та болезаспокійливі засоби.

Нашатир або розчин аміаку - використовується при непритомності, угарі в лазні.

Також необхідні - бинт, марля, лейкопластир, стерильні серветки.

 

Маючи таку аптечку для лазні з цими простими і доступними лікарськими засобами, ви твердо будете впевнені в тому, що ніякий нещасний випадок не застане  вас зненацька.

 

Залишити коментар

Loading...