Басейн - користь із задоволенням

Опублікував admin 16.06.2017 0 Коментар Статті - все для басейну,

Прекрасним оздоровчим фактором міцного здоров'я сучасної людини є плавання. У порівняльному аналізі водні вправи значно ефективніші ніж заняття в тренажерному залі. Відбувається участь практично всіх м'язів людського організму в тренувальному процесі, формуючому пропорційну фігуру.

Користь плавання в басейні дозволяє вирішити серйозні проблеми з хребтом, при цьому значно розвантажити міжхребетні диски. Відбувається коригування постави людини. Саме тому рекомендується відвідувати басейн, починаючи з молодшого віку дитини, особливо, якщо йому поставлений такий діагноз, як сколіоз.

Навіть зовсім нетривалі заняття плаванням у басейні дозволяють позбутися великої кількості калорій. Професійні плавці втрачають більше ваги, ніж силові атлети. Простим поясненням цього факту є навантаження в період занять у воді. Людина відчуває її не тільки виключно на м'язи, а й на суглоби, серце, кістки.

Незаперечна користь плавання в басейні полягає в благотворній дії на кровоносну систему людини, відбувається зниження артеріального кров'яного тиску, відповідно, значно знижується ризик виникнення серцево-судинних захворювань. При регулярному відвідуванні басейну помітно поліпшується стан еластичності кровоносних судин, відбувається позитивне насичення організму людини необхідним киснем. У момент плавання задіяна вся площа легенів, значно підвищується стійкість до нестачі кисню організмом.

Регулярне відвідування басейну корисно своїм позитивним впливом на нервову систему. У період перебування у воді відбувається природний масаж всієї поверхні тіла, що дозволяє випробувати прекрасний розслаблюючий ефект.

Відвідування басейну можна вважати найкращим засобом від безсоння, особливо у вечірній час. Користь плавання в басейні надзвичайно велика для людей, схильних до простудних і вірусних захворювань. Відвідування басейну виробляє стійкий імунітет, що дозволяє запобігти сезонні захворювання.

Можливо, деяким протипоказанням відвідування басейну можна вважати надмірно хлоровану воду, але подібний запобіжний засіб допомагає уникнути розмноження шкідливих бактерій. Правильно підібрана екіпіровка для відвідування басейну, обов'язкова наявність спеціальних окулярів, допоможуть уникнути негативних наслідків.

Заняття плаванням в басейні дозволяють розвивати гнучкість, водні вправи допомагають підкачувати м'язи, не збільшуючи їх обсяг. Плавання вимагає правильної координації всіх груп м'язів одночасно. Опірність води вимагає від плавця більшої енергії для її подолання, це є незмінною користю плавання в басейні.

Також позитивним фактором фізичних занять у воді вважається своєрідна захисна оболонка, створювана водою навколо тіла. Ця оболонка знімає зайвий тиск на м'язи, суглоби, кістки. Плавання в басейні - найбезпечніша, корисна форма проведення реабілітаційних вправ після важких травм, особливо для людей, які страждають від сильних болів у суглобах.

Корисно плавати в басейні людям, що мають психологічні проблеми, пов'язані з водною стихією. Такими людьми можуть бути постраждалі в катастрофах на воді, пасажири водного транспорту, люди, які страждають від різних фобій, маленькі діти.

Єдине, що важливо враховувати при відвідуванні басейну - це необхідність мати спеціальні окуляри для захисту очей від хлорованої води, шапочку для захисту волосся. Після закінчення тренування потрібно змити з себе хлоровану воду під душем, використовувати зволожуючі креми для тіла. Не варто плавати на ситий шлунок і в стані алкогольного сп'яніння. Надзвичайно корисно після відвідування басейну відпочити, розслабитися.

 

Регулярне відвідування басейну є незрівнянним ні з чим задоволенням, що приносить виняткову користь тілу і душі. Приємного вам відвідування басейну!

Залишити коментар