Догляд за ставком

Опублікував admin 03.07.2017 0 Коментар Статті - все для ставків,

У природних водоймах вода очищується сама по собі, без втручання людини. Справа в тому, що природні ставки відрізняються великими розмірами, тому в них встановлюється чітка рівновага, що забезпечує нормальну життєдіяльність рибок  і чистоту води. У маленькому штучному водоймищі досягти такої рівноваги можна лише в разі постійного спостереження за ставком і догляду за ним спеціально підібраними засобами для підтримки його життєдіяльності. Що ж необхідно робити?

 

1. Періодично прибирати зі ставка опале листя, відмерлі або рослини які розрослися по ставку, усіляке сміття. Найпростіше це робити спеціальним сачком з довгою ручкою. Якщо знехтувати цим правилом догляду, то органічні залишки будуть гнити у воді, утворюючи на поверхні води шар бруду, позбутися якого буде набагато складніше.

 

2. Боротися з «цвітінням» води, яке виникає в процесі бурхливого розмноження одноклітинних водоростей (фітопланктону).

Особливо схильні до цього невеликі водойми, які позбавлені рослинності і швидко прогріваються сонячними променями. Щоб звести до мінімуму «цвітіння» води, можна висадити в ставок рослини з плоскими плаваючими листями (кубушки, німфеї), які перешкоджають проникненню світла до одноклітинних водоростей, та обов’язково використовувати засіб для знищення ниткоподібних водоростей Delphin – Contralgenfair (цей засіб обмежить цвітіння водоростей)

Ще одними «ворогами» одноклітинного фітопланктону вважаються рослини-оксігератори, які виділяють в воду кисень, а також поглинають у величезних кількостях вуглекислий газ і мінеральні солі, які необхідні для життєдіяльності водоростей. В таких випадках застосовуйте засіб для підтримки зростання та життєдіяльності водних рослин Delphin – PlantoFair.

 

3. Якщо у ставку живуть риби, то воду в ньому необхідно насичувати киснем. Цю проблему також легко виправити, придбавши Delphin Sauerstoffspender (засіб для миттєвого насичення киснем). Життєво необхідними для риби є показники калія і магнія в ставку, це є показник  загальної жорсткості води. Швидко нормалізувати рівень загальної жорсткості води до норми допоможе засіб для ставка з рибою Delphin TeichstabilisatorGH.  

 

4. Використовувати фільтри і різні пристрої для очищення води. 

 

Всі вище перераховані засоби для підтримання чистоти Вашого ставка  є екологічно чистими і ідеально впораються з усіма проблемами вашого ставка.

 

Якщо у Вас ще залишилися питання, телефонуйте нам! 

Залишити коментар