Корпоратив в лазні - ще один спосіб дізнатися колектив ближче

Опублікував admin 08.12.2017 0 Коментар Статті - все для бані та сауни,

Практично в кожній організації, спільний відпочинок з колегами - невід'ємна частина життя у великій компанії, що поліпшує загальний клімат в фірмі, об'єднує колектив.

Святкування Нового року, ювілею компанії,  корпоративні вечірки останнім часом набули традиційний характер. Сьогодні ми з вами є свідками зародження і розвитку так званої корпоративної культури. Як то кажуть, той, хто добре працює, так само добре відпочиває. Саме тому, якщо ваш колектив працює згуртовано, добивається успіхів у професійному плані, чому б не влаштувати «розвантажувальний день»?

Традиційні корпоративи в ресторанах, нічних клубах і з виїздами на природу, багатьом останнім часом приїлися, хочеться чогось більш душевного, корисного, привітного.

Корпоративи в лазні на 20 і більше осіб - відмінна можливість урізноманітити життя колективу, зміцнення колективного духу підприємства. У неформальній обстановці кожен член колективу розслабляється. Процес ширяння і купання заспокоює нервову систему, гуртується весь колектив і розташування до колег довгий час залишається на високому рівні.

Так чому б усім колективом не відвідати теплу лазню, особливо в той період часу, коли за вікном морози, а до теплих днів ще далеко?

Корпоратив в лазні - нехай вас не бентежить дане поєднання слів. Багато успішних, солідних корпорацій відправляються всім колективом в SPA-центри, де можна провести час ще більш яскраво, ніж навіть в самому солідному і елітному ресторані.

Найпікантніше у корпоративі в лазні полягає в доступних там розвагах. Напівголі тіла, плескіт води і святкове меню налаштовують на певний лад. Але намагайтеся дотримуватися пристойності, щоб ваші відносини з колегами залишились відносинами з колегами, а не перетворилися на публічну оргію. Корпоратив в лазні повинен стати веселою подією, що запам’ятається, а не конфузами і непристойностями.

Деякі підлеглі можуть соромитися керівництва, але і тут є маса альтернатив.  Грамотні директори роблять своєрідний сюрприз своїм працівникам, підносячи в якості подарунка можливість робочим колективом відпочити в банному комплексі - без строгих начальників і суворого керівництва. Цей формат вечірки дозволяє розслабитися всім співробітникам, не треба «правильно підбирати слова» і не думати про те, «що скаже про мене директор на наступний день».

Отже, припустимо, ви прийняли рішення провести корпоративний вечір в лазні. Ви можете доручити організувати «банне свято» спеціальної event-компанії, яка розробить сценарій, прикрасить зал, придумає конкурси, подбає про частування. Можна заощадити на послугах «посередників між людиною і хорошим настроєм», і самостійно влаштувати банну вечірку. Що вийде дуже навіть непогано.

Спочатку продумайте тему вечора. Наприклад, «День Нептуна», посвята директора в банщики, «День водних процедур», «Морське паті» і так далі. Як прикрасити зал? Тут вітається ваша фантазія і гумор. Різноманітні черепашки, свічки у вигляді медуз і коралів, рибки, кулі синього кольору з морськими візерунками підійдуть в якості декору.

Костюмована вечірка в лазні - ще один цікавий спосіб привнести фарби в звичайні корпоративні посиденьки. Якщо ваші товариші по службі не підуть на те, щоб відшукати костюми Нептуна, моряка і кока, вони можуть обмежитися смішними банними шапками. Ще одна цікава ідея - на вході видати кожному гостю вечора по шапці з веселим написом, щоб розрядити обстановку і забезпечити позитивну атмосферу.

У чому переваги банної корпоративної вечірки?

1. Оригінальність. Далеко не в кожному колективі влаштовують незвичайне свято. Порадуйте своїх співробітників цікавим форматом вечірки, і вони обов'язково відплатять вам сторицею: сумлінною працею, відповідальним підходом до важливих справ.

2. Відсутність алкоголю і всіх належних звідси наслідків. Одна справа, коли людина випиває в компанії старих друзів, і зовсім інша, коли алкоголь вживається в робочому колективі. Щоб уникнути нетверезих розмов, безглуздих розмов і будь-яких делікатних ситуацій краще відмовитися від міцного зовсім. Баня - це якраз те місце, де є набагато більше розваг, ніж звичайне поглинання високоградусних напоїв.

3. Велика кількість розваг. У лазні знайде для себе розвагу до душі і строгий бухгалтер, і скромна фінансистка, і хлопець-друзяка юрист. Всім цим людям точно буде чим зайнятися в SPA-центрі.

4. Корпоратив на обмеженій території - це можливість більш детально розібратися і зрозуміти, що за люди працюють в вашому колективі, як вони спілкуються в неформальній обстановці. Загалом, на нейтральній території кожен буде поводитися більш розкуто і менш суворо.

5. Спільно проведені свята допомагають згуртувати колектив - це аксіома. І все ж якщо ваші товариші по службі з яких-небудь причин соромляться йти в лазню, можете запропонувати, наприклад, роздільне відвідування SPA-центру.

 

Словом, прищеплювати здоровий в прямому розумінні цього слова корпоративний дух - це не тільки корисно, а й модно на сьогоднішній день. Пам'ятайте про те, що, дбаючи про здоров'я ваших співробітників, ви також робите відмінну інвестицію в здоровий розвиток вашого бізнесу.

Залишити коментар