Пам’ятка для клієнта

Опублікував admin 06.01.2018 0 Коментар

 

Отримавши об’єкт сауни або бані в експлуатацію, здійснити 2-3 рази пробної протопки всього парного приміщення з метою усунення залишків та запаху пропитки, якою оброблена деревина.

 

При розтоплюванні парної, температура  навколишніх приміщень має мати не менше 21-22 °С, верхні вентиляційні заглушки, задвижки повинні бути закритими, двері та вікна в бані або сауні зачиненими. Якщо є бак для води, він повинен бути наповнений водою. Після рівномірного прогрівання бані до однорідної температури можна приступати до банних процедур.

 

У якості затопки печки використовувати тільки дрова. Не використовувати обрізки матеріалів, які містять в своєму складі різні смоли, побутові відходи. Категорично забороняється використовувати у якості палива кам’яне вугілля.

 

Перед розпалюванням дров'янки висунути зольник приблизно на 80-100мм . Укласти паливо на колоснікову решітку. Для розпалювання використовувати папір. Для запобігання попадання диму в приміщення потрібно щільно закривати двері на печці.

Перед кожним користуванням дров'янкою звільняти зольник від золи.

 

Увага! Не варто перегрівати піч. Тривале використання печі на максимальній потужності не тільки зменшує термін її використання, але і загрожуватиме пожежею в будинку. Крім того, перегріта кам’янка  буде джерелом інтенсивного інфрачервоного випромінювання, що значно зменшить задоволення від користування лазнею.

 

Після кожного сеансу паріння залишити на деякий час кам’янку в робочому стані для просушування парної. В той період, коли парне приміщення не експлуатується, відкривати двері, вентиляційні отвори для провітрювання.

 

З метою підтримки чистоти дерев’яних поверхонь в бані або сауні не використовувати чистячі засоби, які в своєму складі містять хлор та інші шкідливі засоби для здоров’я.

 

Можливі проблеми та способи їх усунення при затопці дровяної печі

 

1.При розпалюванні печі з дверцят виходить дим

Перевірте, чи достатньо висунутий зольник. Причиною може бути засмічений димохід. До цього можуть призвести відкладення смол та сажі, зявлення в димарі пташиних гнізд, попаданняв нього листя, гілля та інше.

 

2. Сезонні проблеми

Іноді навесні або восени, коли надворі може бути тепліше ніж у будинку, може утворитися зворотня тяга у димарі. В чьому випадку допоможе ретельний попередній прогрів димоходу до початку розпалювання, і якийсь час після розпалювання буде потрібно потримати досить велике полум’я для прогріву димаря.

 

Інформація з власного досвіду роботи «Ліка-комфорт» 

Залишити коментар