Сходи для басейну - непомітна необхідність

Опублікував admin 09.08.2019 0 Коментар Статті - все для басейну,

Сходи - головний провідник між вами і басейном. Їх зручність і безпека безпосередньо впливає на загальне враження відвідувачів басейну та навіть на їхнє здоров'я. Спускаючись чи піднімаючись з чаші плавального басейну, ми повинні відчувати стійкість і впевненість на кожній сходинці, тому вибір сходів, їх функціональність і характеристики важливі не менше, ніж всі інші елементи обладнання басейну.

 

 

Сходи у монолітний басейн

 


 

Найбільш поширений варіант - це сходи з нержавіючої сталі з поручнями. Кількість ступенів вибирається залежно від глибини басейну, зазвичай їх не менше  двох та не більше п'яти. Чим вище сходи, тим треба уважніше поставитися до їх вибору. Важливими є багато параметрів: наявність покриття, що не буде ковзати, глибина ступенів і відстань між ними, продуманість конструкції щодо анатомічних особливостей людини. У дитячі басейни рекомендується встановлювати сходи з невеликим кроком ступенів.

 

Сходи для збірно-розбірних басейнів зазвичай вже входять в стандартну комплектацію. Найчастіше бувають двосторонніми, з алюмінієвими ніжками і пластиковими ступенями. Можна знайти і універсальні регульовані сходи, які підходять практично під будь-який каркасний незаглиблений басейн. Сходи для монолітних басейнів являють собою гнуті сталеві труби, які кріпляться до бортику спеціальними анкерами. Тут існує поділ на моделі для вузького і широкого борту.

 

 

Сходи для басейну на дачі

 

 

Якщо в загальний дизайн приміщення з басейном металеві сходи категорично не вписуються, то можна розглянути варіант так званих римських сходів, що представляють собою сукупність дугоподібних ступенів і закритого простінка. Такі сходи є частиною дна чаші бетонного басейну і вимагають відповідних робіт з гідроізоляцією. Проте вони підходять під обробку керамікою або мозаїкою і не порушують цілісність декоративного оформлення басейну, особливо якщо це не типовий проект, а авторський унікальний дизайн.

 

 

Головним показником вдало підібраних сходів є їх непомітність при використанні. Перебуваючи на них, ви не замислюєтеся про свої рухи. А це говорить про зручність і безпеку експлуатації!

Залишити коментар

Loading...