Виводимо басейн на чистоту: рішення проблеми коричневої води

Опублікував admin 25.06.2019 0 Коментар Статті - все для басейну,

Коричнева вода у вашому  басейні – це результат діяльності органічних елементів.


 

 

Такий колір води, зазвичай, означає, що в ній надто великий вміст органічних речовин. Зокрема, заліза.  Після додавання хлорних засобів дезінфекції у басейн саме залізо вступає в реакцію з хлором або активним киснем і надає воді відтінок «кока-коли».

 

 

 

 

 

 

Чому так відбувається?


 

Коричневою вода в басейні стає не одразу, а лише через певний час. Справа в тому, що при контакті з повітрям відбувається її окислення, внаслідок чого і утворюються в ній коричневі частинки, що надають воді такого неприємного виду.

 

Щоб вода в басейні постійно була на належному рівні, необхідний ретельний і постійний контроль за її станом. Справа в тому, що в плавальному басейні вода постійно знаходиться в активному стані. Навіть більше - вона кожного дня  піддається різним навантаженням. В неї потрапляють органічні і неорганічні елементи з навколишнього середовища, що іноді призводить до того, що вода забарвлюється в зелений або коричневий колір . І якщо вчасно не вживати ніяких заходів з водоочищення, то через певний період користуватися таким басейном буде неможливо - вода стане каламутною і буде мати неприємний запах. Не займаючись регулярно обробкою води, ви надаєте  бактеріям, вірусам і водоростям ідеальне місце для розмноження. І дуже часто наслідком їхньої бурхливої ​​життєдіяльності стає коричнева вода в басейні.

 

Ті власники басейнів, які думають, що досить наповнити його водою і на цьому заспокоїтися, дуже розчаруються, побачивши буквально через декілька днів сумні наслідки своєї бездіяльності.  Бактеріологічні та фізичні забруднення дуже швидко перетворять блакитну воду басейну в коричневе болото.

 

Однак не все так страшно, як може здатися, адже сьогодні для боротьби із зеленою і коричневою водою, а також з неприємним запахом є великий арсенал, за допомогою якого можна домогтися того, що вода буде весь час перебувати в бездоганному стані, на радість власникові басейну і його відвідувачів.

 

Для підтримки ідеального стану води варто дотримуватися всього 5-ти обов'язкових пунктів:


 

 

Вирішення проблеми коричневої води


  Для вирішення даної проблеми потрібно провести повну обробку води: 

   

  Якщо ви виявили, що у воді вашого басейну є надлишок заліза, перед додаванням хлору рекомендується використовувати спеціальний засіб для зниження вмісту заліза – Metall Ex (або Metal Magic).

   

  Залишити коментар

  Loading...