Який хлор вибрати для басейну (швидкий, повільний, комбінований)

Опублікував admin 13.07.2017 0 Коментар

Хлор для басейну буває швидко-розчинний і повільно-розчинний, за змістом чистий хлор або з комбінованим складом, а

 так само різниться своєю формою: в гранулах, таблетках по 20г і 200г. Який вибрати хлор для басейну ми зараз Вам розповімо.

 

Швидкорозчинний хлор - це універсальний препарат, який призначений і для шокового хлорування води, і для регулярної обробки води басейну. У своєму складі містить стабілізатор для тривалої дії активного хлору. Шок хлор представлений у препаратах «Schock Tabs» в гранулах і «Schock Tabs» в таблетках по 20г.

 

Відрізняються препарати тільки формою (гранули або таблетки по 20г) - хімічний склад абсолютно ідентичний. Гранульований хлор необхідно зважувати для точного дозування (наприклад, спеціальною лопаткою), але зате він швидше розчиняється. А хлор в таблетках простіше дозувати без ваг: 4-5 таблетки на 10 м3 води для шокової (первинної) обробки.

Повільно-розчинний хлор у великих таблетках «Maxifresh» по 200г. призначений тільки для регулярної обробки - шокова обробка повинна проводитися тільки швидкорозчинним хлором. Вся принадність повільно-розчинного хлору в тому, що однієї таблетки вистачає на 8-14 днів для дезінфекції 30-50м3 води. А з швидкорозчинним хлором необхідно буде заповнювати обсяг активного хлору в воді раз в 2-3 дня.

 

 

Так само повільно-розчинні препарати можуть бути з додатковими компонентами - з комбінованим складом, як мульти табс для басейну «Multifresh». У складі кожної таблетки, крім хлору, є і регулярна доза альгіциду і флокулянти. Це дуже зручно і практично - догляд за водою в басейні займає мінімум часу і зусиль. 5 таблетки по 20г,  вистачає на обробку 10м3 води протягом 7 днів. 

 

 

 

Рідкий хлор  – готовий до застосування в установках автоматичного дозування в системі обслуговування басейну. Це чистий концентрований розчин хору, що забезпечує надійну дезінфекцію води і здійснює її захист від розмноження бактерій без ефекту накопичення стабілізатора і попереджає утворенню вапняного нальоту.

 

Якщо у Вас залишилися питання - не соромтеся дзвонити нам,

ми із задоволенням допоможемо зробити Вам правильний вибір.

Залишити коментар